fbpx
https://codeengineers.com/pl/blog/52-15-x-x-x/jak-napisac-wpis-blogowy-pod-seo-java-spring
zakladanie facebooka malopolskie - reklama facebook malopolskie - reklama facebook malopolskie
http://www.ecotechnology.pl/czyszczenie-para czyszczenie parowe Łódź Ozonowanie Łódź pomoże oczyścić pomieszczenie z przykrych zapachów. Zamawiając czyszczenie parowe Łódź opisz szczegółowo o jaki przedmiot chodzi. Napisz do nas.
zdobadz uprawnienia udt - z nami bedzie to latwiejsze. uprawnienia na wozki widlowe udt duzy wybor kursow i szkolen, na ktore serdecznie zapraszamy. posiadasz uprawnienia na wozki widlowe, ale nie masz uprawnien udt? nic straconego. zapisz sie na kurs na uprawnienia na wozki widlowe udt          https://shopcode.pl/wp-content/uploads/2020/04/     Beented 4 sztuka/zestaw taśmy LED sanki 090907 REV.1 AE5260B RUNTK 4339TP 4340TP dla LK520D3LB1S KDL-52EX700 63 LED 585MM, część używana     essay schreiben lassen
Home > URODA > Zabieg na twarz: kwas

Zabieg na twarz: kwas

Oprócz zabiegów w salonie kosmetycznym, kwasy możesz również stosować samodzielnie w domu. Nim zakupisz konkretny produkt zapoznaj się ze specyfikacją każdego typu kwasu. Dzieli je się ze względu na rodzaj skóry – AHA, BHA i PHA. Odpowiednie stosowanie kosmetyku pomoże wygładzić skórę i przywróci jej zdrowy kolor.

Na co stosować kwasy

Kwasy na twarz są skuteczną bronią przeciwko dolegliwościom skórnymi takich jak:

  • trądzik,
  • zmarszczki,
  • przebarwienia,
  • zaskórniki, drobne blizny.

Niezależnie od wieku możesz spróbować stosować kwasy migdałowe, salicylowe lub azelainowe.

Rodzaje oraz właściwości kwasów

Wszystkie kwasy stosowane do zabiegów kosmetycznych to związki eksfoliacyjne. Mają za zadanie osłabić wiązania między komórkami skóry. Prowadzi to do złuszczenia wierzchniej warstwy.

3 grupy kwasów

  1. AHA (alfa-hydroksylowe) – należą do nich kwasy glikolowe, migdałowe, jabłkowe i mlekowe. Są najsilniejsze ze względu na słabe przenikanie przez warstwy sebum poleca się je do cery dojrzałej, suchej i mieszanej.
  2. BHA (beta-hydroksylowe) – jedynie kwas salicylowy zaliczany jest do tej grupy, polecany szczególnie do cery trądzikowej i tłustej.
  3. PHA (poli-hydroksylowe) – w skład tej grupy wchodzą kwasy laktobionowe. Są najłagodniejsze, przez co poleca się je do cery wrażliwej i naczyniowej.

 

Stosując kwas, niezależnie od tego jaki jest jego rodzaj, należy stosować krem z filtrem minimum SPH 50.

 

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.