fbpx
https://codeengineers.com/pl/blog/21-x-10-x-x/Google_AdWords_widocznosc_na_stronach_o_podobnej_tematyce-dla-branzy-rowerowej
odzież dla niemowląt - https://maniolo.pl/?s=odziez+dla+niemowlat - Tanie ubranka dla niemowlaków, duży wybór.
Oferujemy swą pomoc już na etapie decyzji o formie przesyłki, doradzamy i wspeieramy klientów. Kalkulujemy czas i cenę. Przewozy PL UK Realizujemy transport różnymi środkami transportu zarówno pojazdami o różnej pojemnosci jak również proponujemy transport paczek lotniczych. Zawiodły Cie popularne PL firmy kurierskie, przeraziły ceny konkurencji – zapraszamy do nas – firma Eurotransport świadczy kompleksowe usługi transportowe na terenie kraju i za granicą, w atrakcyjnych cenach i na dogodnych warunkach. Oferujemy przewozy paczek lotniczych i drogowych, przewozy całopojazdwe, częściowe drobnice oraz paczki do 30 kg. Dostawy przesyłek realizowane są często już następnego dnia (tzw. dostawy nocne). Spełniamy surowe standardy przewozów międzynarodowych – FIDI i OMNI. Zajmujemy się także przesyłkami morskimi w kontenerach. Obsługujemy tysiące polskich miast i kraje europejskie m. in. UK. Jeżeli chcesz by Twoja paczka bezpiecznie dotarła na miejsce postaw na jakość, doświadczenie i szybkość – wybierz Eurotransport i ciesz się szybkim transportem międzynarodowym i krajowym.
zbiorniki Adblue twojezbiorniki Zbiornik na wodę pitną z atestem to gwarancja bezpieczeństwa eksploatowania. Poznaj ceny promocyjne.      reaktor łukowy
Home > ZDROWIE > Wybieramy najciekawsze masaże
masaz hotel Bristol w Busku Zdroju

Wybieramy najciekawsze masaże

Masaże mogą być relaksacyjne lub zdrowotne. Niezależnie od celu ich wykonywania są przyjemne i można je znaleźć w ofercie wielu ośrodków SPA. Zwyczajny masaż jednak odchodzi już do lamusa. Dzisiaj do najpopularniejszych należą między innymi masaż stemplami ziołowymi, masaż świecą czy masaż ciepłymi kamieniami. Kto może korzystać z takich zabiegów?
Masaż stemplami ziołowymi
Ta technika masażu praktykowana jest od ponad 400 lat, a wywodzi się z Tajlandii. Do masażu używa się zawiniętej w bawełniany materiał mieszanki ziół. Zazwyczaj w woreczku znajdują się trawa cytrynowa, która ma rozgrzać organizm i pobudzić krążenie, kurkuma która zawiera działającą przeciwutleniającą kurkuminę, kafir – roślinę z cytrusowych, która ma za zadanie oczyszczać oraz kamforę, która działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i może być używana do aromaterapii. Woreczek z ziołami podgrzewa się w oleju np. winogronowym, aby ładniej pachniał. Po przygotowaniu woreczka najpierw wykonuje się klasyczny masaż tajski, aby rozluźnić mięśnie i stawy, a potem podgrzanymi stemplami delikatnie uciska się ciało.
Masaż stemplami ziołowymi jest świetnym zabiegiem dla osób, które mają problem z bólem mięśni, częstymi skurczami czy też pracującym w pozycji siedzącej. Ten masaż pomoże też osobom chronicznie zmęczonym czy zestresowanym. Pozytywnie wpływa również na przemianę materii, a więc na cellulit czy spadek wagi.
Masaż ciepłymi kamieniami
Ten rodzaj masażu znany jest już od starożytności. Masaż leczniczy gorącymi i zimnymi kamieniami może mieć nawet lepsze efekty niż akupunktura. W naszym ciele znajduje się wiele ośrodków energii, czyli czakr. Masaż kamieniami punktów energetycznych, czyli właśnie czakr oraz ścieżek ich przepływu pozwala na lepszy przepływ energii oraz pobudzenie krążenia limfy i krwi w organizmie. Masowane są miejsca wzdłuż mózg u i kręgosłupa. W odpowiednich punktach kładzie się ciepłe kamienie, a następnie przesuwa w odpowiednim kierunku. Do masażu wykorzystuje się białe (marmurowe) i czarne (bazaltowe) kamienie.
Masaż ciepłymi kamieniami ma przede wszystkim relaksować. Najlepiej sprawdza się u osób, które prowadzą stresujący tryb życia, są chroniczne zmęczone czy mają spadek energii oraz odporności. Te lecznicze masaże pomogą też poprawić przemianę materii.
Z kolei kiedy kamienie są zimne lub specjalnie ochłodzone można je wykorzystać do okładów w miejscu kontuzji czy po prostu opuchniętych miejsc na przykład worków pod oczami.
Masaż świecą
Masaż świecą łączy w sobie masaż leczniczy z aromaterapią. W gabinetach masażu można mieć pewność, że masaż zostanie wykonany poprawnie mimo, że podczas niego używa się gorącego wosku. Do masażu używa się specjalnych świec dających ciepły, aromatyczny wosk. Podczas masażu świecę gasi się i zapala, przez co wosk nie jest bardzo gorący, a jedynie ciepły. Dzięki temu rozluźnia ciało i mięśnie, a do tego pięknie pachnie. Ciało jest też nawilżone, miękkie, a skóra bardziej elastyczna.Masaż tego typu sprawdzi się świetnie u osób, które mają problem z bolącymi mięśniami czy też żyją w stresie.
Wszystkie powyższe masaże można znaleźć m.in. w ofercie hotelu Bristol w Busku Zdroju.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *