fbpx
Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=webwomen.pl%2Fwrozka-online-dlaczego-decydujemy-sie-na-wrozbe%2F&data=2018-10-18&tytul=Wróżka online: dlaczego decydujemy się na wróżbę?): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/fluid-magazine/header.php on line 36
Home > HOBBY > Wróżka online: dlaczego decydujemy się na wróżbę?

Wróżka online: dlaczego decydujemy się na wróżbę?

Wiele osób deklaruje, że nie wierzy w żadne wróżby. To dla nich albo zabobon, albo infantylna zabawa, która nie ma żadnego przełożenia na rzeczywistość. Jest też bardzo prawdopodobne, że gdybyśmy zadali naszym znajomym pytanie, czy kiedykolwiek korzystali z usług wróżek, gwałtownie by zaprzeczyli. Tylko skoro nikt nie chce, żeby mu powróżono, to skąd ogromna popularność tego rodzaju usług?

Pokaż mi dłoń, a przepowiem ci przyszłość

To oczywiście jedna z wielu możliwych wersji. Jeszcze do niedawna wróżki wróżyły głównie na podstawie dłoni (co ma nawet swoją nazwę – taka sztuka to chiromancja). Klient pokazywał wróżce wnętrze dłoni, a ta opisywała mu jego życie i jego potencjalną przyszłość na podstawie linii znajdujących się na dłoni. Obecnie jednak chiromancja powoli odchodzi w niepamięć, a na miejscu starych wróżek pojawiła się… wróżka online.

Wróżba przez SMS

Wróżka online to termin, który można różnie rozumieć. Niektórzy wskażą na osoby, które występują w telewizji (i zazwyczaj prowadzą specjalne programy). W tym wypadku, aby uzyskać wróżbę, konieczne jest zadzwonienie na numer telefonu podany na telewizyjnym pasku. Szczęśliwa osoba, która jakimś cudem dodzwoni się do wróżki, odbywa z nią krótką rozmowę – oczywiście na antenie telewizyjnej. Wróżka online zazwyczaj tasuje karty tarota, rozkłada je i chwilę później już jest w stanie określić, co daną osobę czeka w przyszłości. Wróżka online może wróżyć także… w SMSach. Niektóre portale ezoteryczne oferują taką usługę. Wystarczy wysłać imię, nazwisko i datę urodzenia, by w przeciągu kilku chwil otrzymać odpowiedź zwrotną. Oczywiście z wróżbą.

Nikt się nie przyznaje, ale każdy z ciekawości próbuje

Okazuje się, że taki biznes cieszy się dużą popularnością, bo…i popyt jest duży. Osoby, które głośno krytykują wróżenie, same dzwonią na infolinię programu lub wysyłają SMS-a „z ciekawości”. Z tego względu trudno oczekiwać, by wróżki online przestały nagle pojawiać się w telewizyjnych programach i internetowych portalach. Zresztą nie można też zapominać o ludziach, którzy po prostu wierzą we wróżby i regularnie pytają ezoteryków o radę.

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *