fbpx
kampania facebook rzeszow - prowadzenie facebooka podkarpackie - kampania facebook podkarpackie
balustrady łódzkie http://www.grotesque.pl/pl/balustrady.html Sprzedaż balustrad schodowych Z nami zaprojektujesz fantazyjne balustrady w woj. łódzkim. Działamy kompleksowo, profesjonalnie i w korzystnych cenach – zapraszamy!
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315 sala bankietowa piotrkow trybunalski minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315      papieros elektryczny
Home > MODA > Warkocze syntetyczne – odważna fryzura dla każdego

Warkocze syntetyczne – odważna fryzura dla każdego

Warkoczyki afrykańskie to bardzo oryginalna fryzura. Są one doskonałą alternatywa dla osób, którym podobają się dredy, jednak takiej fryzury się obawiają. Warkoczyki wyglądają bowiem o wiele delikatniej i można z nich wykonać potem więcej fryzur, czego nie uczynimy ze sztywnych dredów. Warkocze są bardziej elastyczne. Nie mniej jednak tak samo jest to fryzura dla odważnych.

Na warkoczyki afrykańskie decyduje się coraz więcej osób. Jak je zrobić? Oto kilka ważnych wskazówek!

Warkocze syntetyczne – początki

Warkocze afrykańskie — bo o nich mowa — swoje korzenie mają w Afryce. Tam rdzenni mieszkańcy wykorzystują swoje naturalne włosy do robienia warkoczyków. Zapytasz po co? Otóż odpowiedź jest prosta. Dla wygody. Fryzurę tę zapoczątkowały plemiona afrykańskie, którym gęste, bujne włosy utrudniały życie w upalnym klimacie, jaki tam panuje. Warkocze miały ich przed tym chronić. Na początku warkocze ułatwiały przepływ powietrza przy skórze głowy. Później fryzura ta stała się charakterystyczna dla kultury hip-hopu i tym samym to raperzy spopularyzowali warkoczyki.

Warkocze syntetyczne – jak zrobić warkoczyki afrykańskie

Coraz częściej na całym świecie ludzie decydują się na taką fryzurę. Najbardziej popularna jest ona wśród młodych ludzi. Niestety Europejczycy nie mają tak gęstych włosów, jak Afrykańczycy. Dlatego do wykonania tego typu fryzury sięgamy po sztuczne warkoczyki, tzw. warkocze syntetyczne, które sprawiają, że nasza fryzura staje się gęstsza.

Doczepianie i zaplatanie warkoczyków jest niezwykle czasochłonne i skomplikowane. Dlatego warto wybrać się do specjalisty, który pomoże nam osiągnąć pożądaną przez nas fryzurę. Cena warkoczy syntetycznych waha się w granicach 400-900 zł. Wszystko zależy od tego, czy warkoczyki chcemy mieć tylko na swoich naturalnych włosach, czy będziemy doczepiać jeszcze warkocze syntetyczne.

Jeśli chcesz zaoszczędzić, możesz spróbować zrobić je w domu, ale samej trudno będzie Ci je wykonać, dlatego spróbuj zaangażować w to siostrę albo przyjaciółkę. Ważne, żeby miała duże pokłady cierpliwości.

Jeśli zdecydujesz się do naturalnych dodać syntetyczne, zaopatrz się w nie. Znajdziesz je również na: https://maniolo.pl, https://cetia.pl i https://nowinky.pl.

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.