fbpx
Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=webwomen.pl%2Fsummer-hair-tips-fryzura-na-wielkie-wyjscie%2F&data=2019-07-08&tytul=Summer hair tips – fryzura na wielkie wyjście): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/fluid-magazine/header.php on line 36
Home > URODA > Summer hair tips – fryzura na wielkie wyjście

Summer hair tips – fryzura na wielkie wyjście

Lato to czas wielkich imprez – ślubów, chrzcin, rodzinnych spotkań i wieczornych szaleństw. Szczególnie na weselach i im podobnych imprezach, ale także na koncertowych eventach dziewczyny chcą wyglądać zjawiskowo, a wiadomo, że jednym z kluczowych aspektów wyglądu jest odpowiedni hair style. Jak go osiągnąć przy średnio-długich, zniszczonych i cienkich włosach? Postawić na ich umiejętne przedłużanie.

  1. Metody przedłużania włosów
  2. Jak działa clip in?

Metody przedłużania włosów

Sposobów na przedłużanie włosów jest wiele. Od metody kreatynowej polegającej na zgrzewaniu włosów naturalnych z doczepami, przez łączenie za pomocą mikroringów, do nowoczesnej, ale niezwykle drogiej metody ultradźwiękowej. Wszystkie z tych rozwiązań pozwalają oczywiście na osiągnięcie zadowalających efektów, natomiast trzeba się w ich przypadku liczyć albo z dużym wydatkiem finansowym albo też uszkodzeniem naturalnej struktury włosa. Metoda clip in, jak przekonują specjaliści z OxY Hair, pozwala na szybkie, tanie i bezpieczne przedłużenie włosów. Pozostałe rozwiązania sprawdzają się szczególnie w przypadku chęci długotrwałego przedłużenia włosów, clip in to metoda, którą można wykorzystać planując fryzurę na wesele, jak i wakacyjny wyjazd nad morze.

Jak działa clip in?

Clip in to metoda przedłużania oparta o doczepy umieszczone na specjalnej spince pokrytej polimerową powłoką. Dzięki temu rozwiązaniu przedłużenie włosów odbywa się wyjątkowo szybko, a jednocześnie daje bardzo naturalny efekt. Doczepiane włosy są właściwie niewidoczne. Plusem tej metody jest również to, że włosy można w każdej chwili doczepić i zdjąć. Nie ma więc konieczności udawania się co 3-4 miesiące do fryzjera, ponieważ miejsce połączenia naturalnych włosów z doczepami staje się coraz bardziej widoczne. Clip in pod tym względem jest więc idealnym rozwiązaniem na letnią imprezę. To jednak z typowych summer hair tips. Dzięki temu sprytnemu rozwiązaniu można szybko przedłużyć włosy, dodać im objętości i podwoić ilość włosów od nasady. W ten sposób powstaje idealny punkt wyjścia do festiwalowych warkoczy na Openera i wyrafinowanych koków na wesele przyjaciółki. Przedłużone włosy prezentują się doskonale również bez dodatkowej stylizacji, jednak warto pamiętać, że to rozwiązanie sprawdza się świetnie w przypadku takiej jednorazowej potrzeby, jaką jest na przykład ślubna fryzura. Plusem tego rozwiązania jest również szeroki wybór długości i kolorów włosów, przy stosunkowo niskich (jak na koszt przedłużania włosów innymi sposobami) cenach.

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *