fbpx
PORTALE PARTNERÓW
Home > RODZINA > Pomysłowe i oryginalne prezenty na rocznicę ślubu rodziców

Pomysłowe i oryginalne prezenty na rocznicę ślubu rodziców

Rocznica ślubu rodziców jest wyjątkowo ważną datą i powodem do wspólnego świętowania. W końcu to dzięki decyzji dwojga osób, które zechciały połączyć swoje losy pojawiają się kolejne pokolenia. Nic dziwnego, że każda kolejna rocznica ślubu nosi znaczącą nazwę godów i określana jest dodatkowo specjalnymi przymiotnikami symbolizującymi długość małżeńskiego stażu. Pięćdziesiąta rocznica ślubu nazywana jest złotymi godami, a wcześniejsze gody również zyskują nazwy najczęściej od kamieni szlachetnych, będących symbolami trwałości związku i uczucia między rodzicami. Jak wybrać prezent na rocznicę ślubu rodziców, aby ucieszyć ich efektownym upominkiem pozostającym na długo w ich pamięci?

Czym kierować się wybierając prezent na rocznicę ślubu rodziców?

Choć jesteśmy sobie bliscy, często wybór prezentu dla rodziców z okazji ich ślubu, potrafi sprawiać niemały kłopot. Pary o długoletnim stażu często odmawiają wręcz przyjmowania prezentów, tłumacząc się, że niewiele im już potrzeba. Jeśli jednak chcemy sprawić im przyjemność, pomysł na prezent upamiętniający rocznicę ślubu nie musi być drogi. Spróbujmy wybrać go biorąc pod uwagę przede wszystkim zainteresowania obojga rodziców. Wizyta w SPA, krótki wyjazd tylko we dwoje czy innego typu chwilowa ucieczka od codzienności zawsze sprawią im odrobinę przyjemności. Jeśli chcemy zaś szczególnie upamiętnić ten dzień, możemy także zdecydować się na elegancki grawerowany prezent wykonany ze szkła, który może stać się ozdobą domu, przypominając rodzicom o tym szczególnym dniu.

Szklane statuetki na rocznicę ślubu rodziców

Subtelne, zróżnicowane formy i wysoka jakość wykonania cechują szklane statuetki dostępne w sklepie Tryumf, które można samodzielnie ozdobić własnoręcznie przygotowanym i zamówionym grawerem. Będzie to trafiony prezent dla rodziców na rocznicę, który już sam w sobie jest wyjątkowo oryginalnym upominkiem. Jeśli dodatkowo zamówimy na nim spersonalizowany grawer przypominający rodzicom szczególne chwile w ich życiu, możemy być pewni, że taki prezent zrobi na nich wrażenie i spowoduje niemałe wzruszenia. Z pewnością zajmie także ważne miejsce w domu rodziców. Na szklanych statuetkach można wykonać grawer technikami: laserową z wypełnieniem farbą, nadrukiem kolorowym bądź grawerem 3D. Dzięki temu każda statuetka jest jedyna w swoim rodzaju, a zapakowana w eleganckie etui, będzie doskonałym upominkiem na złote, srebrne lub szafirowe gody, pokazującym, jak ważną okazją jest dla nas świętowanie związku naszych rodziców.

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.