fbpx
Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=webwomen.pl%2Fpaski-wybielajace-wymarzona-biel-zebow%2F&data=2018-03-15&tytul=Paski wybielające: wymarzona biel zębów): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/fluid-magazine/header.php on line 36
Home > URODA > Paski wybielające: wymarzona biel zębów

Paski wybielające: wymarzona biel zębów

Kto z nas nie chciałby mieć pięknych zębów, które wręcz olśniewają swoją bielą? Często jednak, na ogół na skutek zaniedbań czy nałogów takich jak palenie papierosów, zęby stają się szare lub nabierają żółtego zabarwienia. Rozwiązaniem mogą być paski wybielające, które są niezwykle łatwe w stosowaniu.

Paski wybielające: dla kogo?

Zabiegi wybielające są przeprowadzane przez dentystów, jednak nie każdego stać na skorzystanie z usług profesjonalistów. Ciekawą alternatywą dla tych osób są paski wybielające, które mogą przywrócić zębom śnieżnobiały kolor. Samodzielna aplikacja pasków jest niezwykle prosta, dlatego po produkt może sięgnąć każda osoba, której zależy na wybieleniu zębów za stosunkowo niewielkie pieniądze. Co ważne, jest to sposób bezpieczny (w przeciwieństwie do „domowych” metod, takich jak np. wybielanie przy pomocy sody oczyszczonej czy cytryny).

Paski wybielające: jak stosować?

Nakładanie pasków nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności; zazwyczaj jeden zestaw zawiera dwa paski – na górną i dolną partię zębów. Od paska należy oderwać zabezpieczenie, a następnie przykleić na zęby stroną, na której znajduje się żel. Efekty są widoczne zazwyczaj już po kilku dniach, choć standardowa kuracja w większości przypadków trwa tydzień do trzech tygodni. Pasków nie należy trzymać zbyt długo na zębach – na ogół wystarczy jedynie kilka minut. Przed aplikacją lepiej unikać szczotkowania zębów, podobnie zresztą tuż po odklejeniu pasków. Podczas zabiegu należy powstrzymać się od jedzenia i picia.

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *