fbpx
Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=webwomen.pl%2Fmakijaz-slubny-co-jest-teraz-modne%2F&data=2017-10-05&tytul=Makijaż ślubny – co jest teraz modne?): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/fluid-magazine/header.php on line 36
Home > URODA > Makijaż ślubny – co jest teraz modne?
Makijaż ślubny – co jest teraz modne

Makijaż ślubny – co jest teraz modne?

Makijaż ślubny to stale rozwijający się dział wizażu. Przyszłe Panny Młode, marzą o w pełni pięknym wizerunku i bardzo dbają o to, by w wszystko, co z nim związane było dopięte na ostatni guzik. Choć klasyczny makijaż jest zawsze aktualny, coraz bardziej modne są dość nietypowe rozwiązania. Czy wiesz, jakie są najnowsze trendy w makijażu ślubnym?

Czarno-białe lub beżowo-szare tzw. kocie oko, to swego rodzaju ponadczasowa klasyka makijażu ślubnego. Rozwiązanie to sprawdza się szczególnie dobrze, ze względu na to, że taka kolorystyka bardzo dobrze wypada zarówno w plenerze, jak i w pomieszczeniach, czy na sesjach ślubnych. Mimo to wiele Panien Młodych stawia coraz częściej na oryginalność.

W tym roku makijaż ślubny Trójmiasto opiera się głównie na rozświetleniu. Pudry mineralne z błyszczącymi drobinkami, pigmenty z małymi drobinkami brokatu i przede wszystkim sam rozświetlacz w sobie – to podstawa makijażu w stylu glow. Wbrew typowemu, uniwersalnemu podejściu do makijażu ślubnego, czyli stawiającego na uniwersalne barwy, najnowsze trendy stawiają na coraz większe wykorzystanie kolorów. Mimo to, głównie są to odcienie pastelowe, podkreślające dany kolor tęczówki, ale także pasujące do całego ślubnego wizerunku, czyli np. bukietu.

Pojawiło się również wiele dość nietypowych trendów, które wymagają od przyszłej Panny Młodej nieco więcej odwagi w kwestii własnego wizerunku. Na pewno jednak za taką ceną stoi duża oryginalność i nowoczesny wygląd. Jednym z coraz bardziej popularnych efektów w makijażu ślubnym jest użycie błyszczących aplikacji, typu gwiazdki lub małe cyrkonie. Ich użycie jest najczęściej dyskretne i opiera się na naklejaniu ich w wewnętrznym lub zewnętrznym kąciku oka. Coraz częściej także typowa, czarna kreska, zamieniana jest na taką w odcieniu różu czy nawet złota.

Na popularności zyskują także sztuczne rzęsy. Coraz nowsze ich modele gwarantują naturalny wygląd, jednocześnie mocno powiększając oko. Bardzo mocno stawia się także na konturowanie, czyli zaznaczanie konturów twarzy przy pomocy odpowiednich pudrów. W makijażu ślubnym nie można również zapominać o różu, według najnowszych trendów zawierającego błyszczące drobinki, który ożywia twarz i sprawia, że wygląd ślubnego wizerunku jest bardziej spójny.

 

Połączenie klasycznych rozwiązań z najnowszą modą ślubną, pozwala na podkreślenie naturalnych walorów piękna, w połączeniu z oryginalnością. Najnowsze trendy stawiają na świeży i rozświetlony makijaż ślubny, czym warto się kierować, przy planowaniu wizerunku w tym pięknym dniu.

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *