fbpx
nowe trendy w technologii, informatyce, elektronice i robotyce – zapraszamy - artykuly sponsorowane nowe technologie forum - aktualne newsy ze świata it, informatyki, nowoczesnych rozwiazan i technologii – zapraszamy
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6 michal koltyś szkolenia minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-436 antykorozyjna powłoka minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-436      płaszcz zimowy damski długi
Home > MODA > Łańcuszek – srebrny czy złoty? Aktualne trendy!

Łańcuszek – srebrny czy złoty? Aktualne trendy!

Od lat na salonach króluje i złoto i srebro. Które jest bardziej popularne? Bo tak naprawdę i jedno i drugie jest ponadczasowe i zawsze wygląda świetnie.

Na pewno doskonale pamiętacie Wasz  pierwszy łańcuszek. Z biegiem lat prawdopodobnie wasza kolekcja łańcuszków się powiększała. I to, z jakiego kruszcu są wykonane zależy od Waszych gustów.

Złoto mimo wszystko jest trudnym metalem. Natomiast ze srebrem jest łatwiej. Jest eleganckie i pasuje do każdego typu urody. Największymi plusami są wytrzymałość i jego połysk.

Złoty łańcuszek to jednak ponadczasowa biżuteria. Jest również świetnym pomysłem na prezent. Można go kupić żonie, mamie, siostrze czy też przyjaciółce np. na urodziny lub z innej okazji. Często wybierany jest jako pamiątka na chrzciny czy Pierwszą Komunię Świętą. Jego piękno z pewnością dopełni zawieszka, która wyrazi osobowość obdarowanej osoby. Hitem ostatnich lat jest łańcuszek z krzyżykiem, który już nie koniecznie wyraża twoją wiarę. Jest to po prostu bardzo modny dodatek. Takie modele znajdziesz już w większości sklepów z biżuterią. Jakie jeszcze złote zawieszki są modne? Aniołek to popularna zawieszka na chrzciny. Koniczynka, skrzydła, łapacz snów, serce, znak nieskończoności, pierwsza litera imienia czy gwiazdka z pewnością nadają się na prezent.

Natomiast srebrne łańcuszki można bez problemu dopasować do wielu stylizacji. Srebrny łańcuszek to biżuteria, która prezentuje się świetnie na co dzień, jak i na wieczorne wyjścia. Do srebrnego łańcuszka tak jak i złotego można dobierać różne zawieszki, które bez problemu można ze sobą łączyć i wymieniać, dzięki czemu jest funkcjonalny. Jest również idealnym prezentem dla kogoś bliskiego.

Gdzie kupić złoty lub srebrny łańcuszek? Szukaj ich w sklepach z biżuterią lub u jubilera.

Zadzwoń:
+48 609 814 008

Zobacz stronę:
https://www.beryl.pl/wydarzenia
łańcuszek

Dojazd:

 

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *