fbpx
Kampania Facebook Nowy Sącz - http://www.codeengineers.com/facebook/p22__obsluga_facebook_fanpage_nowy_sacz_prowadzenie_zakladanie_reklamy_malopolskie.html - Potrzebujesz dobrej kampanii swojego konta na Facebooku w Nowy Sącz? Skontaktuj się z nami.
Michał Kołtyś szkolenia https://michalkoltys.wordpress.com/tag/michal-koltys-international/ minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-298 grom protektor buty minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-298      pod e papieros
Home > URODA > Krem do stóp na popękane pięty

Krem do stóp na popękane pięty

Problem popękanych pięt jest uwarunkowany wieloma różnymi czynnikami. Wbrew pozorom nie zawsze są one skorelowane z niezdrowym trybem życia, który przejawia się w nadwadze oraz wielu godzinach spędzonych w pozycji siedzącej. Bardzo często szczelne obuwie powoduje, że pięty narażone są na ekstremalnie intensywne siły tarcia. Wskutek tego bardzo pięty zaczynają pękać.

 

Domowe sposoby na pękające pięty

 

Oczywiście nic nie zastąpi sprawdzonego przebadanego klinicznie preparatu, jakim jest wysokiej jakości krem do stóp. Niemniej jednak, warto przyjrzeć się najprostszym metodom radzenia sobie ze zjawiskiem pękających pięt. Jedną z takich metod jest olejowanie stóp. Aby przyniosło ono pożądane rezultaty, na samym początku trzeba dokładnie umyć stopy. Do kąpieli stóp warto wykorzystać naturalne składniki, takie jak na przykład masło shea. Po tym zabiegu główny składnik martwych komórek naskórka – keratyna – rogowacieje i zwiększa się przepuszczalność skóry na wszelkiego rodzaju wzmacniające składniki. To właśnie wtedy następuje idealny moment, aby zaaplikować nasz ulubiony krem do stóp, ponieważ jego wydajność będzie największa.

 

Nowatorski krem do stóp Neutrogena – ogólna charakterystyka działania

 

Podczas regularnej pielęgnacji warto wykorzystać krem do stóp Neutrogena Formuła Norweska (https://neutrogena.com.pl/product/27). Jego działanie jest przede wszystkim nawilżające. Ponadto, prezentowany kosmetyk bardzo szybko odbudowuje zniszczone pięty. Preparat wyróżnia się pionierską formułą. Jego składnikiem aktywnym jest między innymi pantenol, który wykazuje imponujące właściwości kojące i jest istotnym komponentem wielu kosmetyków dedykowanych skórze wrażliwej. Ponadto, krem zawiera glicerynę oraz hialuronian sodu, które gwarantują satysfakcjonujący poziom nawilżenia. Ten ostatni związek niezwykle skutecznie nawilża skórę z uwagi na swoją silną higroskopijność – zdolność do wiązania cząsteczek wody w tkance. Ponadto, Sodium Hyaluronate łatwo reaguje on z kolagenem i elastyną, co znacznie poprawia napięcie skóry.

 

Efekty stosowania prezentowanego kosmetyku pojawiają się błyskawicznie. Są one bowiem już zauważalne po pierwszym dniu aplikacji. Gładka i elastyczna skóra sprawia, że wreszcie można poczuć się w pełni komfortowo. Odżywcza formuła, jaka została zastosowana w kremie, bardzo szybko przenika do głębszych warstw skóry i – w przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań – nie tworzy kłopotliwej lepkiej powierzchni. Aby uzyskać zadowalający progres, krem należy stosować co najmniej 2 razy dziennie na nadwyrężone miejsca stóp.

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *