fbpx
projekty wnętrz online

Pompy ciepła Drawsko Pomorskie

uchwyt spawalniczy
Home > HOBBY > Jaki prezent dla psa?

Jaki prezent dla psa?

Czworonożne pociechy to dla ogromnej liczby osób bardzo istotne stworzenia. A co za tym idzie – w prezencie zasługują nie tylko na większą porcję ulubionej karmy. Przygotowaliśmy listę pomysłów, z której możecie skorzystać, jeżeli zastanawiacie się nad tym, czym możecie sprawić psu ogromną radość.

Coś na ochłodę

Wakacyjne miesiące potrafią być naprawdę gorące, a psiaki potrzebują wtedy sposobu na skuteczne schłodzenie organizmu. W cieplejszym okresie roku świetnie sprawdzą się maty chłodzące, z których można korzystać bez podłączania prądu czy namaczania. Maty gotowe do użycia od razu, które aktywują się po tym, jak położy się na nich pies są nie tylko bardzo komfortowe, ale również niezwykle praktyczne.

Kolejnym sposobem może być zakup przenośnego namiotu, który również jest bardzo praktyczny i pozwala psiakowi ukryć się w cieniu, jednocześnie pozwalając mu przebywać “w swoim miejscu”.

Poza najbardziej praktycznymi prezentami, takimi jak mata czy namiot, na ochłodę bardzo dobrze zadziałają specjalne zabawki, które uwalniają wodę. Zabawki nie tylko pozwalają czerpać przyjemność, ale też działają orzeźwiająco i zaspokajają pragnienie psa.

Zabawki

Zabawki dla psa to naprawdę pojemna kategoria i nie sposób opisać wszystkie, ale spokojnie – przedstawimy Wam kilka kategorii, które z pewnością Was zainspirują.

Jakie zabawki ucieszą psa?

Możecie wybrać zabawki:

– do aportowania, takie jak elastyczne, rozciągliwe ringi, piłeczki z otworem, w których można ukryć przysmaki, dyski lub nowe, bardzo wytrzymałe piłki;

– do gryzienia, takie jak kauczukowe kości z otworami na przysmaki, piłki z wypustkami, które czyszczą zęby lub gryzaki wykonane z ekologicznej gumy;

– do szarpania (szarpaki, sznurki, liny);

– do pływania, takie jak piłki, z których wydobywa się woda lub specjalne zabawki, które unoszą się na wodzie.

Zabawki świecące w nocy

Świetnym pomysłem mogą być również zabawki, które świecą w nocy. To bardzo atrakcyjne i bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala na zabawę w aportowanie zarówno podczas spacerów we wczesnych godzinach porannych jak i spacerów wieczorową porą. Znajdziecie na przykład zabawki, które wystarczy wystawić na źródło jasnego światła przez 5-10 minut, by następnie świeciły nawet przez pół godziny.

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *