fbpx
https://codeengineers.com/pl/offer-design/3-x-x-1-34/wizytowki-projektowanie-wizytowek-polska-chorzow
https://www.codeengineers.com/facebook_branze/p3__jak_prowadzic_fanpage_restauracji_obsluga_zakladanie_reklamy_cennik_oferta.html - Jak prowadzić fanpage restauracji - minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8,274
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6 michal koltyś minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315 wesele Gorzkowice http://dworkasztelan.pl/wesela      halloween rysunki
Zbiornik na paliwo i olej napędowy on- Zestawy dystrybucyjne i akcesoria. Poznaj asortyment sklepu internetowego TwojeZbiorniki.pl zbiorniki na paliwo
Home > URODA > Jak poradzić sobie z cerą naczynkową?

Jak poradzić sobie z cerą naczynkową?

Emocje, stres, adrenalina, a do tego wysoka temperatura powodują, że poszerzają się naczynia krwionośne. Powstaje dość nielubiany przez nas efekt, czyli rumiana twarz. Jest to reakcja naturalna, o ile naczynka obkurczą się, a zaczerwienienie zniknie. A co zrobić, gdy nie znika?

Jeśli nasza twarz w takich sytuacjach pozostaje przez długi czas czerwona, najpewniej mamy cienką i wrażliwą skórę. To cera naczynkowa, która wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Nie tylko stosowania konkretnych produktów kosmetycznych, ale i nierzadko wykonania zabiegów w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Cera naczynkowa nie jest chorobą, ale może dla nas stanowić problem estetyczny. Ponadto brak prawidłowej pielęgnacji powoduje, że z czasem możemy zacząć się zmagać z trądzikiem różowatym. To z tego względu należy zastanowić się nad swoją codzienną dietą, stosowanymi produktami kosmetycznymi, jak i zabiegami.

Cera naczynkowa wymaga wyeliminowania z kupowanych produktów kosmetycznych, substancji takich jak kwas witaminy A, mocznik, alkohol etylowy, aceton, mentol czy glikol propylenowy, bowiem ich zastosowanie może skutkować podrażnieniami.

Kosmetyki idące w parze z cerą naczynkową to płyny micelarne, peelingi enzymatyczne czy kremy, w których składzie znajdziemy przykładowo witaminy C i K, wyciąg z arniki górskiej czy też wyciąg z kasztanowca.

„Pajączków” na twarzy pozbędziemy się również fundując sobie zabiegi kosmetyczne: drenaż limfatyczny, ultradźwięki, jonoforezę, fototermolizę bądź laserowe zamykanie naczynek.

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *