fbpx
    https://sellio.store/pl/page/59/     https://fashionetta.org/pl/page/59/     https://home-partner.org/pl/page/59/     https://car-paradise.org/pl/page/59/     https://car-accessories.net/pl/page/59/     https://modeo-shop.com/pl/page/59/     https://wibratory.net/pl/page/59/     https://etui-empire.com/pl/page/59/     https://e-papierosy.org/pl/page/59/     https://ero-land.org/pl/page/59/     https://lampy-sklep.com/pl/page/59/     https://desteo.org/pl/page/59/     https://shopara.org/pl/page/59/     https://shopme-online.org/pl/page/59/     https://shopinio.org/pl/page/59/     https://shopopolis.org/pl/page/59/     https://shoporama.org/pl/page/59/     https://desuto.org/pl/page/59/     https://shopsy-online.org/pl/page/59/     https://e-shopsy.org/pl/page/59/     https://vandershop.net/pl/page/59/
Na lulany.pl znajdziesz nowoczesne spodnie capri damskie w tak atrakcyjnych cenach. - promocja damskie capri spodnie - Niesamowita wyprzedaż spodni damskich capri tylko na lulany.pl.
wyjazdy z jogą katalog2 Wyjazdy z jogą z dodatkowymi atrakcjami Tanie wyjazdy z jogą. Sprawdź, bo warto.
U nasz możesz zdobyć uprawnienia elektryka. Wieluń G3 uprawnienia Zdobądź uprawnienia UDT - z nami będzie to łatwiejsze. Chciałbyś zacząć prace w branży gazowej, a nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od uzyskania uprawnień G3 Łódź. Zapisz się na kurs SEP i zdobądź wymarzone uprawnienia.     
    https://vonshu.com/pl/grawerstwo/ https://cetia.pl/grawerstwo/
    55CM PU o dużej pojemności kobiety torby podróżne sprzedaż jakości mężczyźni torby płócienne na ramię nosić na bagaż nity dolne z zamkiem hea 55CM PU o dużej pojemności kobiety torby podróżne sprzedaż jakości mężczyźni torby płócienne na ramię nosić na bagaż nity dolne z zamkiem hea     WAPRO Fakir
    https://marketorio.pl/page/3757/    https://megahoo.pl/page/760/    https://health-zone.info/pl/    https://fashion-trends.info/
Home > URODA > Czym jest zabieg Sculptra?

Czym jest zabieg Sculptra?

Wiele osób stara się walczyć z upływającym czasem i opóźniać procesy starzenia się skóry. Wizytówką tych zmian są oczywiście zmarszczki. Trudno się dziwić, że to właśnie na nich koncentruje się uwaga wielu ludzi. Skóra traci na elastyczności i pokrywa się siecią zmarszczek, ponieważ z wiekiem ubywa w niej kolagenu. Zabieg Sculptra pomaga go odzyskać.

Zabieg Sculptra – na czym polega?

Zabieg Sculptra to mało inwazyjna metoda liftingująca. Polega ona na serii nakłuć, które umożliwiają wprowadzenie do skóry specjalnego preparatu. Zawiera on kwas L-polimlekowy, który silnie stymuluje kolagen do odbudowy. Uwaga! Nie jest to żaden wypełniacz, choć może świetnie modelować twarz i powiększać objętości skóry. Sprawia on, że skóra ulega wygładzeniu i ujędrnieniu, znikają zmarszczki i bruzdy. Na efekt trzeba jednak poczekać kilka dni – pojawia się on stopniowo. Mimo wyraźnej poprawy, skóra wygląda naturalnie – łatwo jest pomyśleć, że osoba, która poddała się zabiegowi, po prostu jest wypoczęta i zrelaksowana. Co więcej, efekt ten może utrzymywać się do roku, a nawet dwóch lat.

Jak wygląda zabieg i gdzie go wykonać?

Zabieg Sculptr trwa około 20–30 minut. Przed jego rozpoczęciem lekarz znieczula miejscowo twarz. Następnie wykonywana jest seria nakłuć. Na koniec lekarz masuje twarz. Przez kilka pierwszych dni skóra może być zaczerwieniona, bywa, że pojawia się obrzęk w miejscu wstrzyknięcia. Wszystkie te skutki uboczne szybko mijają, a w zamian pojawiają się pierwsze efekty zabiegu. Wykonać można go w wielu polskich salonach i gabinetach. Mieszkańcy Bielsko-Białej, Jaworznej i okolic mogą udać się do centrum San-Medical, które cieszy się dużą renomą. Choć przeciwskazania do wykonania zabiegu rzadko się zdarzają, lekarz za każdym razem przeprowadza z pacjentem dokładny wywiad. To również dobry moment, aby zadać specjaliście pytania i podzielić się wątpliwościami. Od razu można jednak zaznaczyć, że zabieg Sculptra jest w pełni bezpieczny. Więcej szczegółów można znaleźć na tu: https://www.san-medical.pl/oferta/medycyna-estetyczna/sculptra/.

Istnieje wiele możliwości, aby na dłużej zachować zdrową i jędrną skórę. Wśród nich popularnością cieszy się zabieg Sculptra. Ciężko się temu dziwić. Trwa on zaledwie chwilę, a jego efekty utrzymują się bardzo długo. Choć sam zabieg może wywoływać lekki dyskomfort, pacjenci szybko o nim zapominają. Liczą się przecież rezultat końcowy, a jest on w pełni zadowalający. Skóra wygląda na wypoczętą, zwiększa się jej elastyczność i objętość. Jednocześnie wygląda naturalnie.

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.