fbpx
PORTALE PARTNERÓW
Home > URODA > Cztery poranne nawyki, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas rano – wypróbuj makijaż permanentny!

Cztery poranne nawyki, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas rano – wypróbuj makijaż permanentny!

Nieważne o której rano zadzwoni budzik, zwiastując początek nowego dnia – zawsze jest to zdecydowanie zbyt wcześnie! Przestawiamy godzinę alarmu o pięć minut, potem jeszcze o dziesięć i summa summarum, zanim zrobimy wszystko to, co musimy przed wyjściem z domu okazuje się, że jesteśmy bezapelacyjnie spóźnieni… Jest na to jednak złota rada – nie tylko nie odkładać wszystkiego na ostatni moment, ale i wprowadzić do swojej codziennej rutyny kilka prostych metod, które bez wątpienia zaoszczędzą nam czasu i problemów.

 

Wieczorne przygotowania

Po pierwsze, wszystko, co będzie Ci potrzebne kolejnego dnia zawsze przygotowuj przed pójściem spać. Sałatka na lunch spokojnie poczeka na Ciebie w lodówce, dokumenty w torebce a strój przez noc się nie wygniecie. Dzięki temu zaoszczędzisz sobie rano szalonej bieganiny z misją poszukiwawczą po mieszkaniu.

 

Szukaj optymalnych rozwiązań

Oblicz, ile średnio czasu zajmuje Ci dotarcie do miejsca przeznaczenia – jeśli jedziesz samochodem zawsze pamiętaj, aby wcześniej zatankować. Jeśli zaś stawiasz na środki komunikacji miejskiej pamiętaj o kupieniu biletu i o tym, że w ich przypadku lepiej zrobić pewien margines czasu, aby potem nie biec na szpilkach za uciekającym autobusem.

 

Zainwestuj w makijaż permanentny!

Jeśli cokolwiek od rana zajmuje Ci zbyt wiele czasu – postaraj się poszukać innego rozwiązania i to wyeliminować. Lepiej pospać piętnaście minut dłużej i przez cały dzień mieć wiele energii, niż być złym i niewyspanym. Makijaż zajmuje Ci o trzy kwadranse za dużo? Makijaż permanentny na kilka lat wybawi Cię z tej opresji. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni salon kosmetyczny np. https://www.nowacka.com.pl/makijaz-permanetny i umówisz się na pierwsza wizytę. Podczas niej ustalisz z kosmetyczką na jakim efekcie Ci zależy. Musisz konkretnie wyrażać swoje zdanie, choć oczywiście bądź otwarta na sugestie. Pamiętaj, ze makijaż permanentny będzie towarzyszył Ci przez dłuższy czas, więc musisz czuć się w nim naprawdę dobrze.

Aby zaoszczędzić czas, spędzany na codziennych zakupach staraj się wygospodarować raz w tygodniu godzinę lub dwie na większe zakupy, podczas których zrobisz jak największe zapasy na cały tydzień. Oczywiście, bułek czy pomidorów na kanapki na tydzień nie kupisz – a przynajmniej nie takich, aby były wciąż świeże – ale spokojnie możesz zrobić zapas niepsujących się tak szybko składników spożywczych, które na pewno będą Ci w tym tygodniu potrzebne. Dzięki temu unikniesz gorączkowego poszukiwania spożywczaka, otwartego o szóstej, w której mają Twoją ulubioną mozarellę na śniadanie.

Z czasem sama zauważysz, jak wiele drobnych nawyków pozwala Ci cieszyć się spokojnym porankiem, a nawet i pospać o wiele dłużej – warto!

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *