fbpx
dzilamy dla nszych klientow po to by znalezli sie na upragnionej pozycji w wynikach wyszukiwarek. - poziomowanie stron - jesteśmy dobrze zorganizowanym zespolem z doświadczeniem w obslugiwanej branzy.
Michał Kołtyś osiągnięcia uni-life.pl opinie minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6
What cheap accessories from China are worth buying? cheap branded items from China http://uni-life.pl/en/index.php/2019/06/28/where-to-shop-chiply-from-china-high-quality-and-low-price/      t priv 2
Home > Bez kategorii > Aktywnie po pracy

Aktywnie po pracy

Szukasz aktywnej formy spędzania czasu?

Chcesz zacząć uprawiać jakiś sport a nie masz pomysłu co możesz robić? Świetnym pomysłem jest zapisanie się za zajęcia fitness.  Jest wiele możliwości takich jak: fitball, tabata, zumba, pilboxing, aeroboxing, step i wiele innych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Takie zajęcia są dobre ponieważ nad twoimi ćwiczeniami czuwa instruktor, który monitoruje twoje postępy i dba o niwelowanie ryzyka kontuzji. Prawie każda siłownia lub klub fitness ma w swojej ofercie takie zajęcia. Są one grupowe i zawsze dopasowane do grupy i poziomu zaawansowania uczestników, zatem nie masz się czym martwić, na pewno sobie poradzisz!

Inwestycja w siebie

Jeśli spodobały Ci się zajęcia fitness i stały się one twoją rutyną to może czas na jakąś małą zmianę? Co jeśli da się pogodzić zajęcia fitness i jeszcze na nich zarabia? Oczywiście to możliwe, po co płacić za zajęcia fitness jeśli można stanąć po drugiej stronie. Prowadząc grupę instruktor też trenuje i na tym zarabia. Dodatkowo oczywistym jest, że ma on większą wiedzę niż uczestnik i posiada specjalne uprawnienia. Chcesz czerpać korzyści ze swojej aktywności? Idealne dla Ciebie będzie szkolenie na instruktora fitness. Kurs nie jest trudny a zawiera się w nim wiedza merytoryczna jaką potrzebuje przyszły instruktor. Nie jest to 8 h wykładów i koniec ale aż 63 h zajęć podczas, których zdobywa się wiedzę z zakresu dietetyki, anatomii, poprawności wykonywania ćwiczeń i wielu innych. Szkolenie nie jest tylko w formie wykładów, składają się na nie zajęcia praktyczne jak i teoretyczne. Wszystko jest ukończone egzaminem po którym otrzymasz certyfikat ukończenia kursu, który potwierdza do możliwości pracy w zawodzie instruktora fitness.

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
szkolenie na instruktora fitness

Dojazd:

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *