fbpx
PORTALE PARTNERÓW
Home > DOM > Rolety rzymskie do mieszkań w stylu glamour

Rolety rzymskie do mieszkań w stylu glamour

Mieszkania w stylu glamour cechuje luksusowe wyposażenie, błyszczące dodatki w kolorze srebra i złota i połyskujące materiały. Takie wnętrze aż kipi od przepychu i blasku. Dominują tu meble z połyskiem, kryształowe żyrandole, ozdobne świeczniki, dekoracyjne poszewki i poduszki, pięknie i stylowo zaaranżowane okna. Styl ten jest bardzo wytworny i elegancki i dużo czerpie z baroku i klasyki. Do takich aranżacji najlepiej pasują okna z efektownymi roletami rzymskimi.

Czym charakteryzują się rolety rzymskie?

We wnętrzach zaaranżowanych w tym stylu świetnie się sprawdzą rolety rzymskie na okno. To bardzo modne i niezwykle eleganckie dekoracje okienne, które będą idealnym dopełnieniem tego stylu. Rolety tego rodzaju prezentują się niezwykle atrakcyjnie, ponieważ po podciągnięciu rolet do pożądanej długości powstają piękne i efektowne fałdy, które są bardzo ozdobne. Bardzo dobrym rozwiązaniem są rolety w systemie RVS, co oznacza, że ich konstrukcja składa się z dwóch rynien, górnej i dolnej. Można je dowolnie przesuwać wzdłuż listwy przyszybowej za pomocą wygodnych uchwytów sterujących. Przy pomocy sznurków napinających roletę można zatrzymać na potrzebnej wysokości. Takie systemy są montowane w świetle szyby, dzięki czemu są wygodne przy otwieraniu skrzydeł okiennych.

Jakie są zalety takich rolet?

Wysokość rolet można ustawiać przy pomocy sterowania elektrycznego lub przy pomocy łańcuszka. Dzięki samochamującemu mechanizmowi można je ustawić na dowolnej wysokości. Dużą zaletą jest zabezpieczenie Child Safety, zapobiegające tworzeniu się pętli w systemach sterowania koralikowego. Rolety tego rodzaju są nie tylko piękne i dekoracyjne, ale także łatwe do utrzymania w czystości. Są także bardzo wygodne w wieszaniu i upinaniu, dzięki czemu z łatwością można utworzyć dekoracyjne fałdy. Takie rozwiązanie pozwala na utworzenie pięknie prezentujących się ozdobnych zakładek.

Mieszkanie glamour z roletami rzymskimi w roli głównej

Tego rodzaju systemy dają pełną swobodę w osłanianiu części okna. Zapewniają doskonałą osłonę przeciwsłoneczną i zapewniają ochronę przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne i wygodne. Nie należy zapominać, że tego typu osłony są bardzo dekoracyjne i pozwalają na utworzenie pięknie prezentujących się zakładek, które są bardzo atrakcyjną ozdobą okna. Rolety rzymskie w salonie glamour będą znakomitym uzupełnieniem wnętrza, zaaranżowanego w tym stylu. Można wybrać efektowne, połyskujące lub błyszczące tkaniny i dzięki ich fakturze dopełnić elegancki wystrój salonu.

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.