fbpx
PORTALE PARTNERÓW
Home > Bez kategorii > Przelewanie wosku czym jest i po co się to robi?
przelewanie wosku

Przelewanie wosku czym jest i po co się to robi?

Brak Ci energii, mimo dobrych wyników zdrowotnych ciągle odczuwasz zmęczenie, apatię, a może wręcz przeciwnie, wciąż zmagasz się z różnego rodzaju dolegliwościami, które przyczepiają się do Ciebie z jakimiś wyraźnym zamiłowaniem? To nie przypadek. Każdego dnia narażeni jesteśmy na krążące w przestrzeni emocje. Energia o różnym nacechowaniu osiada na naszej aurze. Jak oczyścić się z działania tych mocy, by nie zakłócały nam życia i nie wpływały na nasze samopoczucie i witalność? Zdejmowanie klątw i uroków przez rytualne przelewanie wosku, pomoże odzyskać spokój.

Odcięcie od negatywnych wpływów

Przelewanie wosku to rytuał, który kiedyś cieszył się popularnością, przeprowadzany był przez znachorów lub szeptuchy i pomagał uporać się ze skutkami wpływu negatywnych emocji i energii, złorzeczenia, rzucania klątw i uroków. Obecnie zapomina się o jego sile, odchodzi od mądrości ludowej, tłumaczy złą kondycję psychiczną i fizyczną pędem życia, stresem, a w następstwie nerwicami i depresjami. Warto wrócić do korzeni. Medycyna konwencjonalna często zawodzi. Kiedy nie możemy znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas problemy, mamy problemy ze snem, bóle różnego pochodzenia, których nie można zdiagnozować, a także napotykamy na przeszkody w życiu codziennym i wydaje nam się, że wszyscy inni mają łatwiejsze życie, a na nas los się wyjątkowo uwziął, warto spróbować zawierzyć mądrościom naszych babek.

Zdejmowanie klątw i uroków oczyści aurę, pokana blokady, pomoże się otworzyć, przyniesie ulgę i nowe szanse.

Dlaczego jesteśmy narażeni na klątwy i uroki?

Bywamy w miejscach, w których jest zła energia. Kiedyś mogło wydarzyć się w nich coś strasznego, były cichym świadkiem ludzkiej krzywdy, tragedii. Nasza aura zostaje zanieczyszczona przez przyklejające się do niej cząsteczki. Inni ludzie też mogą być wampirami energetycznymi i świadomie bądź nie wysysać z nas dobrą energię. Aby odciąć się od ulegania tym mocom, warto zdecydować się na przelewanie wosku. Wszelkie złorzeczenie, rzucanie negatywnej energii pod nasz adres, może skutkować tym, że nasz spokój zostanie zakłócony. Nieprzychylne myśli i słowa, ujemne opinie, krytyczne komentarze, czy wręcz celowe klątwy i uroki, wpływają na zaburzenie spokoju ducha. Samopoczucie ulega znacznemu obniżeniu, a wraz z nim zaczynamy podupadać na zdrowiu. Zdejmowanie klątw i uroków zapobiega nawarstwianiu problemów, powstrzymuje nieporządany bieg zdarzeń.

Kto i jak może skorzystać z rytuału?

Zabieg może być przeprowadzony już nad niemowlętami. Często słyszy się, że ktoś zauroczył dziecko, jest marudne, mimo żadnych zdrowotnych dolegliwości, po zapewnieniu starannej opieki i wykazywaniu się najwyższą troską, malec wciąż jest niespokojny, warto skorzystać z rytuału i sprawdzić, czy ktoś nie zauroczył naszej pociechy.

Każda osoba, która czuje się obciążona, dotknięta negatywną energią, może skorzystać z możliwości uzdrowienia. Zabieg może być wykonany osobiście lub bez udziału potrzebującego oczyszczenia, przu jego zdjęciu wraz z danymi (w przypadku dziecka odbywa się na odległość). Jest przeprowadzany przez osobę, która jest specjalnie do niego przygotowana, nabyła niezbędną wiedzę i doświadczenie w tej materii.

Jak się przygotować do rytuału?

Jeśli tylko czujemy, że nasza aura mogła zostać zanieczyszczona przez złe emocje i energie, nie warto próbować pozbywać się kłopotu przez internetowe samouczki i niesprawdzone strony na własną rękę, ponieważ może to przynieść skutek odwrotny do zamierzonego. W takiej sytuacji należy oddać się w ręce profesjonalisty, który zajmuje się oczyszczaniem energetycznym. Taka osoba wie, jak krok po kroku przeprowadzić przez cały proces, by odzyskać harmonie i spokój ducha.

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.