fbpx
PORTALE PARTNERÓW
Home > URODA > Makijaż permanentny ust
Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust

O makijażu permanentnym słyszała już zapewne każda osoba, która w choć niewielkim stopniu interesuje się branżą beauty. Zabieg ten nie jest już na rynku nowością, a jego rozwój zapewnia klientkom coraz lepsze efekty. Trwała pigmentacja popularna jest szczególnie w obszarze brwi, coraz więcej osób decyduje się jednak na wykonanie makijażu permanentnego ust.

 

Makijaż permanentny brwi, ze względu na swoją dużą popularność, jest bardzo rozwinięty zarówno pod względem kolorystycznym, jak i dostępnością różnych metod. To jednak usta zdają się być znacznie bardziej zmysłowym atrybutem każdej kobiety, a ich piękny wygląd jest zdecydowanie pożądanym aspektem wśród wielu z nich. Duża część potencjalnych klientek rezygnuje jednak z wykonania tego zabiegu z powodu obaw o nienaturalny wygląd ust. Nie ma jednak powodów, by się tym przejmować, istnieje bowiem wiele możliwości, które gwarantują osiągnięcie zadowalającego efektu.

 

Makijaż permanentny ust można wykonać na zasadzie kilku metod. Pierwszą z nich, najłatwiejszą i wymagającą najmniejszej ilości pracy jest utworzenie konturu. Umożliwi to delikatną zmianę kształtu ust, co szczególnie zadowoli klientki, o niezbyt wyraźnym zarysie górnej wargi. Wraz z upływem lat, a także przede wszystkim działaniem promieniowania słonecznego, granica ust lekko się rozmywa, a same wargi często bledną. W przypadku poprawienia ich konturu, staną się bardziej kształtne.

Istnieje także możliwość dodatkowego optycznego powiększenia ust za pomocą cieniowania. Polega to na wypełnieniu ust niejednorodnym kolorem, o zmniejszającej się pigmentacji. Dzięki temu osiągnięty efekt jest bardzo naturalny, a usta zdają się być pełniejsze i większe.

Dość popularną metodą jest też całkowite wypełnienie ust. Ta metoda makijażu permanentnego jest bardziej kosztowna od poprzednich, daje jednak efekt pełnego, jednorodnego koloru całych ust.

 

W przypadku makijażu permanentnego ust, tak samo jak i brwi, leży pamiętać, że efekt osiągnięty bezpośrednio po zabiegu różni się od wyglądu skóry po jej wygojeniu. Nie warto więc przejmować się faktem, że przez kilka pierwszych dni usta mają zbyt mocne zabarwienie. Jeśli jednak po ustaniu procesu gojenia się, zauważymy nierównomierny koloryt ust lub ich znaczne zblednięcie, warto poprosić linergistkę o dokonanie koniecznych poprawek. Najważniejsze, aby być zadowolonym z osiągniętego efektu, pozostanie on bowiem z nami na dłuższy czas.

Bezwzględnie należy też pamiętać o tym, że osiągnięty efekt zależy też w znacznym stopniu od pielęgnacji miejsca zabiegowego po jego wykonaniu. Szczególnie ważne jest tu delikatne obchodzenie się z podrażnioną powierzchnią ust. W przeciwnym wypadku, efekt makijażu permanentnego może nie być zadowalający.

Gabinet Olender Beauty Spot z linergistką Long Time Liner, sprawdź ofertę makijażu permanentnego w Radomiu: http://olender-beauty-spot.pl/makijaz-permanentny.html#makiajazpermanentny__

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *