fbpx
PORTALE PARTNERÓW
Home > MODA > Kolczyki z topazem – przewodnik po złotych kolczykach dla niej

Kolczyki z topazem – przewodnik po złotych kolczykach dla niej

Złota biżuteria, w tym również kolczyki są często wybierane zarówno dla dziewczynek, jak i pozostałych młodych oraz dojrzałych kobiet. Szukając odpowiednich ozdób dla swojej kobiety, musisz zastanowić się nad jej preferencjami i upodobaniami. Trzeba zwrócić uwagę, dla kogo wybierasz biżuterię. Inną wybierzesz dla małej dziewczynki, inną dla mamy i babci, a jeszcze inną dla młodej kobiety.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka propozycji pięknych kolczyków, które pomogą Ci wybrać prezent dla bliskiej osoby.

Kolczyki z topazem – dla każdego coś innego

Kolczyki coraz chętniej noszone są przez dziewczynki już od najmłodszych lat. Zazwyczaj okazja, przy jakiej kupowane są dziewczynkom kolczyki to uroczystości kościelne, związane z przyjęciem przez dziecko sakramentu świętego. Zazwyczaj taką sytuacją jest impreza komunijna. W przypadku biżuterii dla kilkuletniej dziewczynki nie ma sensu kupowanie kolczyków o dużych rozmiarach, ponieważ ciężkie i wiszące nie pasują tak małym dziewczynkom. Aktywny tryb życia małej dziewczynki oraz delikatna skóra są dobrym powodem, które przemawiają za zakupem nieco mniejszych i delikatniejszych ozdób. Warto postawić również na kolorowe kolczyki niewielkich rozmiarów, dzięki czemu nie będą utrudniać dziecięcych zabaw, podczas których mogłaby zahaczyć nimi o różne przedmioty. Zapięcie na sztyft będzie o wiele łatwiejsze do obsługi przez dziecko.

Piękne, błyszczące, długie – te kolczyki są najlepszą propozycją dedykowaną na większe wyjścia, typu sylwester, wesela i inne imprezy. Te kolczyki to zupełne przeciwieństwo tych dedykowanych dla dzieci. Długie kolczyki są jednocześnie masywniejsze i bardziej pasują do osób, które lubią się wyróżniać i nie odczuwają dyskomfortu z noszeniem takich ozdób. Decydując się na długie kolczyki na imprezę, lepiej zrezygnować już z pozostałych dodatków, ponieważ one w zupełności wystarczą.

Symbolem szaleńczych imprez ostatnich dziesięcioleci są duże i owalne kolczyki. Kiedyś każda z pań posiadała w swoim zbiorze choćby jedną parę złotych kolczyków w kształcie koła, które zakładała na imprezy. Te kolczyki nadal pozostają modne i można założyć je do każdej stylizacji. Są one ponadczasowe – wciąż atrakcyjne dla wielu pań.

Kolejnym pomysłem są kolczyki z kamieniami szlachetnymi. Kamienie takie są bardzo cenione przez jubilerów. Bardzo często wybierane są kolczyki zdobione kamieniami unikalnymi, np. kolczyki z topazem. Czasem warto pokusić się o wybór upominku w postaci złotych kolczyków zdobionych kamieniami szlachetnymi. Na prezent taki warto zdecydować się z wyjątkowej okazji dla najważniejszej dla Ciebie kobiety.

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.