fbpx
https://codeengineers.com/pl/definition/15-x-8-x-x/Avarage-Revenue-Per-User-dla-branzy-kosmetycznej
Oferujemy najnowsze modele torew wieczorowych damskich! - złotych 100 do wieczorowe Torby - Oferujemy najnowsze modele torew wieczorowych damskich!
Spedycja Polska Anglia i firmy zajmujące się transportem w Europie przesyłki ekspresowe UK PL U nas możesz zamówić przeprowadzkę Polska Anglia
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315 split payment od kiedy obowiązkowy http://wozniakiewicz.net/blog/przygotuj-sie-na-zmiany-likwidacja-odwrotnego-obciazenia-vat-juz-od-1-listopada/          koraliki analne
Home > DOM > Jak umyć podłogę po fugowaniu?

Jak umyć podłogę po fugowaniu?

Spoinowanie płytek zawsze wiąże się z ryzykiem ich zabrudzenia. To niestety nieuniknione. Najlepszym rozwiązaniem jest zmycie wszystkich zanieczyszczeń tuż po spoinowaniu, ponieważ zaschnięta fuga może powodować spore problemy z usunięciem plam. Resztki zaschniętego kleju i przebarwienia krawędzi płytek to wyzwanie, któremu niełatwo sprostać, a czyszczenie po fugowaniu to poważna operacja do której trzeba użyć odpowiednich narzędzi. Jakie są skuteczne sposoby na wyczyszczanie podłogi po fugowaniu? Idealnym rozwiązaniem jest nowoczesny mop Hizero.

Dlaczego warto wybrać to urządzenie?

Usuwanie fugi z płytek tradycyjnymi metodami wymaga zastosowania różnych środków i narzędzi, które jednak nie przynoszą zadowalających rezultatów. Przy usuwaniu spoiny w nieodpowiedni sposób można doprowadzić do uszkodzenia powierzchni płytek lub do wykruszeń fugi. Aby uniknąć trudnych do naprawienia szkód należy zastosować innowacyjne urządzenie, a jest nim mop parowy. Jest to najlepszy sposób na idealne wyczyszczenie podłogi po fugowaniu, ponieważ ją dokładnie wyczyści i to bez żadnych smug i zarysowań, czego nie można powiedzieć o tradycyjnych narzędziach.

Mop Hizero – najlepszy sposób na umycie podłogi po fugowaniu

Taki wybór to opcja najlepsza z możliwych. Mop posiada aż 4 funkcje: zamiata, myje na mokro, wyciera do sucha i się czyści. To rewolucyjne urządzenie zbierze z podłogi każdy rodzaj zabrudzenia, takiego jak produkty sypkie, rozlane soki, napoje czy kawa, tłuszcze i zaschnięte plamy. Do mycia powierzchni potrzebuje zaledwie 1 litra wody. Tak niewielka ilość pozwoli na umycie ponad 100 m2 powierzchni. Mop dotrze w najbardziej trudno dostępne miejsca, takie jak rogi, kąty i powierzchnie pod meblami. Takie rewolucyjne urządzenie powinno się znaleźć w każdym, nowoczesnym domu.

Nowoczesne wyposażenie domu

Sprzątanie podłogi mopem Hizero to duża oszczędności czasu, energii elektrycznej i wody. Lista zalet tego urządzenia jest bardzo długa, a zaliczyć do niej można różne udogodnienia i funkcje, takie jak kolorowe diody, informujące o statusie pracy, inteligenty monitoring, specjalny system zabezpieczający baterię przed przegrzaniem, spięciem i niepełnym naładowaniem, stację ładowania, rolujący polimer czyszczący. Urządzenie jest łatwe w obsłudze, posiada ergonomiczną, nowoczesną konstrukcję, działa precyzyjnie i niezawodnie.
Przy wykorzystaniu mopa bezprzewodowego nowoczesne mycie podłóg jest szybkie i skuteczne dlatego warto go włączyć do każdego gospodarstwa domowego.

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.