fbpx
https://codeengineers.com/pl/definition/144/Retention-Rate
artykuły sponsorowane artykuły jak inwestować - obczajportale.blog.pl - Aktualne newsy ze świata biznesu, inwestycji i finansów, zapraszamy
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6 Michał Kołtyś zasady sukcesu http://wellife.pl/index.php/2019/07/15/michal-koltys-inspiracja-dla-wielu/
cheap accessories from china. cheap little things from china buy cheap products from china with us.          https://shopcode.pl/kategoria-produktu/dla-niej/buty-damskie/buty-sportowe-damskie/page/12/     https://lulany.pl/8-x-zabezpieczenie-rogow-stolu-dla-dzieci-6/     WAPRO Fakturka
Home > HOBBY > Jak połączyć pracę zdalną z podróżami?

Jak połączyć pracę zdalną z podróżami?

Kiedy pytamy nowo poznane osoby o ich zainteresowania, jedna z najczęstszych odpowiedzi to: podróże. Większość ludzi lubi podróżować. Zwiedzanie zabytków, zdobywanie górskich szlaków czy wylegiwanie się na plaży przy krystalicznie czystej (i zawsze ciepłej!) wodzie pozwalają naładować baterie i doświadczyć życia w pełni. Niestety, podróże mają jedną poważną wadę: zajmują sporo czasu, a dni do wykorzystania w ramach urlopu nie ma zbyt wiele. Jak pogodzić chęć podróżowania z pracą? Jeśli pracujesz na etacie w biurze, będzie to z pewnością bardzo trudne. Jeżeli jednak wykonujesz pracę zdalną jako freelancer, pisząc teksty na strony internetowe, programując albo tworząc grafikę, możesz podróżować i wykonywać swoją pracę w każdym zakątku świata! Jak zorganizować taki wyjazd, by jednocześnie odpocząć i nie zaniedbać obowiązków zawodowych?

Wybierz się w miejsce z darmowym (i szybkim!) Wi-Fi

Ten punkt wielu osobom może wydawać się niepotrzebny. Rzeczywiście, jeśli planujesz zatrzymywać się wyłącznie w hotelach w znanych ośrodkach wczasowych, ten punkt możesz spokojnie pominąć. Szybki internet to w takich miejscach standard. Szukając kwater prywatnych w mniejszych miejscowościach, możesz się jednak naciąć. Zawsze pytaj o dostępność internetu i jego szybkość.

Wyznacz sobie czas pracy

Praca zdalna wymaga dużo samozaparcia i dobrego planowania czasu. Zwłaszcza na wakacjach. Dzieląc pracę na małe „dawki” i pracując przez 0,5-1 h z bardzo długimi przerwami ani nie popracujesz, ani nie odpoczniesz. Konieczne jest wyznaczenie czasu, który przeznaczysz tylko na pracę i rygorystyczne trzymanie się planu. Po wykonaniu pracy na dany dzień czujesz się wolny i możesz oddać się wyłącznie odpoczynkowi bez najmniejszego poczucia winy.

Pracuj na dworze zawsze, kiedy jest to możliwe

Nie ma sensu jechać na wakacje, jeśli większość czasu spędzisz zamknięty w czterech ścianach. Jeśli jest to możliwe, zabierz laptopa na zewnątrz i pracuj na świeżym powietrzu. Dzięki pracy na dworze lepiej dotlenisz mózg, co poprawi twoje myślenie i wydajność. Same plusy!

 

 

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *