fbpx
seo articles industry portal - asbusssines opinie - Fresh information from the business category
7-6 Michał Kołtyś techniki szkoleniowe 7-6
8-274 fanpage dla biura nieruchomości 8-274     
ustnik do zeusa   ustnik do zeusa   ludzka flaga   abaå¼ur do lampy podå‚ogowej   rajstopy dla niemowląt   sterownik convoy   fotele z technorattanu na balkon   stelaż namiotu ogrodowego   pergola z furtką   https://shopinio.org/pl/page/95/   WAPRO 365
Home > HOBBY > Jak połączyć pracę zdalną z podróżami?

Jak połączyć pracę zdalną z podróżami?

Kiedy pytamy nowo poznane osoby o ich zainteresowania, jedna z najczęstszych odpowiedzi to: podróże. Większość ludzi lubi podróżować. Zwiedzanie zabytków, zdobywanie górskich szlaków czy wylegiwanie się na plaży przy krystalicznie czystej (i zawsze ciepłej!) wodzie pozwalają naładować baterie i doświadczyć życia w pełni. Niestety, podróże mają jedną poważną wadę: zajmują sporo czasu, a dni do wykorzystania w ramach urlopu nie ma zbyt wiele. Jak pogodzić chęć podróżowania z pracą? Jeśli pracujesz na etacie w biurze, będzie to z pewnością bardzo trudne. Jeżeli jednak wykonujesz pracę zdalną jako freelancer, pisząc teksty na strony internetowe, programując albo tworząc grafikę, możesz podróżować i wykonywać swoją pracę w każdym zakątku świata! Jak zorganizować taki wyjazd, by jednocześnie odpocząć i nie zaniedbać obowiązków zawodowych?

Wybierz się w miejsce z darmowym (i szybkim!) Wi-Fi

Ten punkt wielu osobom może wydawać się niepotrzebny. Rzeczywiście, jeśli planujesz zatrzymywać się wyłącznie w hotelach w znanych ośrodkach wczasowych, ten punkt możesz spokojnie pominąć. Szybki internet to w takich miejscach standard. Szukając kwater prywatnych w mniejszych miejscowościach, możesz się jednak naciąć. Zawsze pytaj o dostępność internetu i jego szybkość.

Wyznacz sobie czas pracy

Praca zdalna wymaga dużo samozaparcia i dobrego planowania czasu. Zwłaszcza na wakacjach. Dzieląc pracę na małe „dawki” i pracując przez 0,5-1 h z bardzo długimi przerwami ani nie popracujesz, ani nie odpoczniesz. Konieczne jest wyznaczenie czasu, który przeznaczysz tylko na pracę i rygorystyczne trzymanie się planu. Po wykonaniu pracy na dany dzień czujesz się wolny i możesz oddać się wyłącznie odpoczynkowi bez najmniejszego poczucia winy.

Pracuj na dworze zawsze, kiedy jest to możliwe

Nie ma sensu jechać na wakacje, jeśli większość czasu spędzisz zamknięty w czterech ścianach. Jeśli jest to możliwe, zabierz laptopa na zewnątrz i pracuj na świeżym powietrzu. Dzięki pracy na dworze lepiej dotlenisz mózg, co poprawi twoje myślenie i wydajność. Same plusy!

 

 

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *