fbpx
Nowa kolekcja modnych torebek damskich na lulamy.pl. - torebki młodzieżowe - Torebki damskie zawsze dostępne na Naszej stronie.
transport polska anglia https://drive.google.com/file/d/0B00UxoLnGc6jLW1uUEVaZGNYeVU/view?usp=sharing Oferujemy przewozy całopojazdowe jak również częściowe. Szukasz odpowiedzialnej firmy transportowej? Jesteśmy tu dla Ciebie – Eurotransport – transport i spedycja na terenie Polski i zagranicy (m. in. Anglia, Francja). Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji, lata tradycji, doświadczeń i zdobyta wiedza gwarantują Państwu najwyższą jakość naszych usług. Oferujemy przesyłki całopojazdowe, częściowe, drobnicowe, a także paczki do 30 kg. Docieramy do tysięcy miast w Polsce i na Świecie, a większość naszych paczek trafia do adresata już następnego dnia. W naszej bazie posiadamy busy, auta ciężarowe, przyczepy, chłodnie, meblowozy, blaszaki, plandeki i izotermy. Transport i spedycja odbywa się drogą morską, lądową lub lotniczą – zamówienia realizujemy indywidualnie, dobierając najbardziej optymalną ofertę. Jeśli zależy Ci na jakości usługi, na czasie dostarczenia przesyłki i najkorzystniejszej cenie, zapraszamy do nas Eurotransport będzie idealnym rozwiązaniem, www.eurotransport.org.
Tania płytka Lublin od znanych producentów baterie Lublin Umywalki Lublin w różnych rozmiarach     
box argus gt   phoera podkład opinieroomba worki   pianino 88 klawiszy5060328893178   wskaźnik brix w winie   https://goo.gl/12nlnl   karafka kryształowa czaszka   fotel bujany drewniany   taboret aluminiowy   https://e-papierosy.org/pl/page/29/   mobilgarázs
Home > URODA > Dieta OXY- Na czym polega? Czy jest skuteczna i zdrowa?

Dieta OXY- Na czym polega? Czy jest skuteczna i zdrowa?

Dieta OXY to dieta, która swoją strukturą niezwykle przypomina znaną dietę Dukana. Została ona jednak poprawiona, dzięki czemu nie działa na organizm negatywnie tako, jak wspomniana wcześniej dieta. Na czym więc polega? Ile kilogramów można dzięki niej zrzucić? Czy dieta OXY jest w pełni bezpieczna dla zdrowia i życia człowieka?

Czym jest dieta OXY?

Jest to inaczej trójfazowy system chudnięcia. Twórcy zgodnie twierdzą, że można dzięki niej schudnąć nawet 15 kilogramów w 3 tygodnie! Według strony twórców można wywnioskować według przepisu, że dieta funkcjonuje na produktach wysokobiałkowych, jednak w zbilansowanej przez twórców wielkości. Dzięki temu nerki i wątroba człowieka nie cierpią tak, jak w przypadku sławnej niegdyś diety Dukana. Jej stosowanie poprawia nawet jakość samopoczucia.

Na czym dokładnie polega dieta OXY?

Składa się ona z kilku zróżnicowanych faz. Każda z nich trwa tydzień. Podstawą w diecie jest wysokobiałkowy OXY shake, który w składzie ma żurawinę, otręby i kefir. Twórcy uważają, że pity regularnie szejk, może doprowadzić do oczyszczenia organizmu z zalegających toksyn. Żurawina dba o drogi moczowe. Jak wiadomo, zła praca tego organu powoduje senność, zmęczenie i zły nastrój. Oczywiście żurawina przyspiesza również metabolizm, a co za tym idzie, przyspiesza proces odchudzania. Podczas diety można również przyjmować żurawinę samodzielnie w ilości 100 gram na dzień.

Etapy diety OXY

FAST BURNING

W pierwszym cyklu trwania diety chodzi o jak najszybsze spalenie tkanki tłuszczowej. Dlatego w tym etapie dominuje białko zwierzęce, które przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej. Jednocześnie nie obciąża to pracy narządów wewnętrznych. Białko zwierzęce w odpowiedniej ilości również przyczynia się do szybszego spalania tkanki tłuszczowej.

STEP

W drugim etapie utrwalane są efektów uzyskanych w etapie pierwszym. W drugim tygodniu do diety dołączone zostaje jednak dodatkowo białko roślinne. Stosunek białek roślinnego do białka zwierzęcego powinien wynosić pół na pół.

BALLANCE

To faza odpoczynku i stabilizacji organizmu. Ten etap ma uchronić przed niepożądanym efektem jojo. W tym etapie stosunek białek, tłuszczów i węglowodanów stosowany jest zgodnie z zaleceniami Polskiego Instytutu Żywności i Żywienia. Białko to około 20% wartości energetycznej, czyli waha się w granicach 65-70 gramów. To ilość, która dziennie powinna być stosowana przez osobę dorosłą.

Czy stosowanie diety OXY jest zdrowe i bezpieczne?

Pierwszy ten etap wygląda dosyć groźnie, ponieważ łudząco przypomina pierwszy etap potępionej diety Dukana. Etap ten głównie składa się z przyjmowania białka zwierzęcego w niewielkiej ilości. Drugi etap został jednak zmodyfikowany o podanie białka roślinnego, które jest bardzo ważne w procesie funkcjonowania człowieka. Ze względu na fakt, że stosowanie samych protein trwa jedynie przez dwa tygodnie, ryzyko szkody w organizmie jest znikome. To zbilansowana dieta , która dostarcza wszystkich niezbędnych wartości do życia. Niestety dieta ta niesie za sobą ryzyko efektu jojo.

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *