fbpx
https://codeengineers.com/pl/offer/17-x-x-1-x/pozycjonowanie-w-youtube-wyswietlenia-klikniecia-optymalizacja-polska
pozyskiwanie linków łódź - codeengineers.com - Global SEO – inwestycja w przyszłość
paczki Polska Anglia ceny www.facebook.com opinie Tani przewóz paczek na kierunku Polska Anglia
https://lulany.pl/zegarki/ zegarki z chin Zegarki z Chin - duży wybór i konkurencyjne ceny, zapraszamy! Kochasz zegarki i nigdy nie możesz zdecydować się na jeden? Teraz nie musisz się tym przejmować. Zegarki z Chin są nie tylko modne, ale również tanie, więc w każdej chwili możesz zamawiać kolejny.          https://lulany.pl/artykuly-dla-zwierzat-hodowlanych/     Ręcznik z mikrofibry dla psa ręcznik pochłaniający wodę ręczniki kąpielowe miękkie dla szczeniąt koty duże psy ogólny ręcznik do mycia czyszczenie zwierząt     taśmy rzepowe
Home > URODA > Dieta OXY- Na czym polega? Czy jest skuteczna i zdrowa?

Dieta OXY- Na czym polega? Czy jest skuteczna i zdrowa?

Dieta OXY to dieta, która swoją strukturą niezwykle przypomina znaną dietę Dukana. Została ona jednak poprawiona, dzięki czemu nie działa na organizm negatywnie tako, jak wspomniana wcześniej dieta. Na czym więc polega? Ile kilogramów można dzięki niej zrzucić? Czy dieta OXY jest w pełni bezpieczna dla zdrowia i życia człowieka?

Czym jest dieta OXY?

Jest to inaczej trójfazowy system chudnięcia. Twórcy zgodnie twierdzą, że można dzięki niej schudnąć nawet 15 kilogramów w 3 tygodnie! Według strony twórców można wywnioskować według przepisu, że dieta funkcjonuje na produktach wysokobiałkowych, jednak w zbilansowanej przez twórców wielkości. Dzięki temu nerki i wątroba człowieka nie cierpią tak, jak w przypadku sławnej niegdyś diety Dukana. Jej stosowanie poprawia nawet jakość samopoczucia.

Na czym dokładnie polega dieta OXY?

Składa się ona z kilku zróżnicowanych faz. Każda z nich trwa tydzień. Podstawą w diecie jest wysokobiałkowy OXY shake, który w składzie ma żurawinę, otręby i kefir. Twórcy uważają, że pity regularnie szejk, może doprowadzić do oczyszczenia organizmu z zalegających toksyn. Żurawina dba o drogi moczowe. Jak wiadomo, zła praca tego organu powoduje senność, zmęczenie i zły nastrój. Oczywiście żurawina przyspiesza również metabolizm, a co za tym idzie, przyspiesza proces odchudzania. Podczas diety można również przyjmować żurawinę samodzielnie w ilości 100 gram na dzień.

Etapy diety OXY

FAST BURNING

W pierwszym cyklu trwania diety chodzi o jak najszybsze spalenie tkanki tłuszczowej. Dlatego w tym etapie dominuje białko zwierzęce, które przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej. Jednocześnie nie obciąża to pracy narządów wewnętrznych. Białko zwierzęce w odpowiedniej ilości również przyczynia się do szybszego spalania tkanki tłuszczowej.

STEP

W drugim etapie utrwalane są efektów uzyskanych w etapie pierwszym. W drugim tygodniu do diety dołączone zostaje jednak dodatkowo białko roślinne. Stosunek białek roślinnego do białka zwierzęcego powinien wynosić pół na pół.

BALLANCE

To faza odpoczynku i stabilizacji organizmu. Ten etap ma uchronić przed niepożądanym efektem jojo. W tym etapie stosunek białek, tłuszczów i węglowodanów stosowany jest zgodnie z zaleceniami Polskiego Instytutu Żywności i Żywienia. Białko to około 20% wartości energetycznej, czyli waha się w granicach 65-70 gramów. To ilość, która dziennie powinna być stosowana przez osobę dorosłą.

Czy stosowanie diety OXY jest zdrowe i bezpieczne?

Pierwszy ten etap wygląda dosyć groźnie, ponieważ łudząco przypomina pierwszy etap potępionej diety Dukana. Etap ten głównie składa się z przyjmowania białka zwierzęcego w niewielkiej ilości. Drugi etap został jednak zmodyfikowany o podanie białka roślinnego, które jest bardzo ważne w procesie funkcjonowania człowieka. Ze względu na fakt, że stosowanie samych protein trwa jedynie przez dwa tygodnie, ryzyko szkody w organizmie jest znikome. To zbilansowana dieta , która dostarcza wszystkich niezbędnych wartości do życia. Niestety dieta ta niesie za sobą ryzyko efektu jojo.

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *