fbpx
https://nowinko.pl/elektroniczne-papierosy-typu-mod/ - e papierosy typu mod tanio - Istnieją różne modele e,papierosów typu mod dostępne na rynku.
7-6 Kołtyś Michał kim jest http://trendzone.pl/index.php/2019/09/02/jak-pokonac-lek-i-strach-podpowiada-michal-koltys/
http://kominiarz-rokita.pl/czyszczenie-i-przeglad-przewodow-kominowych/ przegląd kominów Opoczno Nie pozwól, by osad w kominie stał się przyczyną pożaru - skorzystaj z naszej usługi czyszczenia przewodów kominowych w Bełchatowie. Czyszczenie kominów to podstawa, jednak przegląd kominów pozwala na wczesne wykrycie usterek. Skorzystaj z naszej oferty w Opocznie.     
  Tanio zestawy papierosów elektrycznych   oświetlenie wbudowane
Home > URODA > Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?
medycyna estetyczna gdańsk

Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

Chęć wpasowania się w otoczenie i osiągnięcia powszechnego piękna jest dla wielu z nas bardzo silna. Chcemy być atrakcyjni dla płci przeciwnej oraz samych siebie. Staramy się utrzymać formę, niedoskonałości zakrywamy makijażem i odpowiednim ubiorem… Są jednak problemy, z którymi nie możemy poradzić sobie samodzielnie, a które potrafią wpędzić nas w naprawdę duże kompleksy. Mowa tu o niekorzystnie naszym zdaniem wyglądających narządach płciowych. Naprawą tych problemów zajmuje się dział medycyny estetycznej, jakim jest ginekologia estetyczna.

Ginekologia estetyczna, jak sama nazwa wskazuje, to połączenie medycyny estetycznej z samą ginekologią. Zajmuje się więc głównie poprawą wyglądu narządów płciowych, ale także przywracaniu lub nadawaniu im odpowiednich funkcji i cech. Wybór zabiegów, które oferuje ta dziedzina medycyny jest naprawdę duży. Do klientów należą przede wszystkim kobiety, w tym głównie te niezadowolone z wyglądu narządów płciowych, chcące zrekonstruować je po porodzie lub szukające poprawy pożycia seksualnego.

Do głównych zabiegów ginekologii estetycznej zalicza się powiększanie lub pomniejszanie warg sromowych większych oraz mniejszych, rekonstrukcja pochwy po porodzie oraz odmłodzenie zewnętrznych narządów płciowych. Istnieją jednak różne zabiegi, których sława jest znacznie mniejsza, a jednocześnie mogą wprowadzić do życia niejednej kobiety bardzo dużą zmianę. Należy do nich m. in. powiększenie i uwydatnienie punktu G za pomocą wstrzyknięcia specjalnego preparatu w odpowiednie miejsce w pochwie, co wpływa na zwiększenie wrażliwości tego obszaru na stymulację, a w efekcie na czerpanie dużo większej przyjemności seksualnej przez kobietę. Zbliżony efekt ma także clitoroplastyka, czyli plastyka łechtaczki. Podobnie jak poprzednio opisany zabieg, również w tym przypadku ginekologia estetyczna stawia na zwiększenie miłych doznań seksualnych, tym razem skupiając się na odsłonięciu bardzo wrażliwej strefy erogennej kobiety, jaką jest łechtaczka. Istnieją także metody liftingu krocza czy bardzo różnorodne i  popularne zabiegi laserowej plastyki pochwy. W ofercie plastyki ginekologicznej znaleźć można również zabiegi, które likwidują kłopotliwy problem nietrzymania moczu.

 

Ginekologia estetyczna rozwiązuje wstydliwe i intymne problemy przeróżnych rodzajów coraz częściej, dając coraz lepsze efekty. Problem kompleksów związanych z niezadowalającym wyglądem czy funkcjonowaniem narządów płciowych, nie jest już tematem tabu, a wyżej opisane zabiegi z roku na rok zyskują na popularności, zwalczając codzienne troski wielu kobiet.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *