fbpx
lakierki damskie przecena - gekorto.com opinie - Nasze przeceny na lakierki damskie zadowalają wszystkich naszych klientów
7-6 michal koltyś your power day 7-6
zapraszamy na profesjonalne kursy instruktora fitness! kurs instruktora plywania katowice zapraszamy na profesjonalne kursy instruktora fitness! interesuje cie kurs na instruktora plywania? zapraszamy do ams! wykwalifikowana kadra instruktorow sprawia, ze kurs zachowuje wysokie normy pod wzgledem jakości i bezpieczenstwa, wiec nasza oferta to doskonaly wybor. duze grono zadowolonych osob, ktore ukonczyly kurs jest potwierdzeniem naszego poziomu. zapraszamy do zapisow!     
elektroniczny zegarek dla dziewczynki   tabletki rysunekczęści do roomby   uchwyt osłony przeciwsłonecznej audi a4 b8ageis   ostrza do maszynki gts 888   å¼yrandol do kuchni   atramenty lateksowe   awaryjny brelok   masc na ból dupy   https://etui-empire.com/pl/   FAWAG lite ONLINE
Home > URODA > Czas – największy przeciwnik kondycji skóry
ujędrnianie skóry i medycyna estetyczna

Czas – największy przeciwnik kondycji skóry

Z wiekem skóra staje się cieńsza ze względu na utratę kolejnych warstw martwych komórek, zmniejsza się ilość włókien elastyny, które dodatkowo stają się grubsze i łamliwe. Maleje również produkcja kolagenu, a w konsekwencji jego zawartość w skórze. Cera traci swój blask i młodzieńczy wygląd, którego nie przywrócą choćby i najdroższe kremy. Niestety, proces ten jest nieunikniony. Co więc zrobić, by wyglądać pięknie, gdy młodość ma się już za sobą?

Najlepsze rozwiązanie? Medycyna estetyczna

Nie bój się – pod tym pojęciem nie kryją się żadne skomplikowane operacje, wymagające poważnej ingerencji w organizm, mające szereg skutków ubocznych i niosące ze sobą ryzyko. W dobie dzisiejszej technologii istnieją rozwiązania bezinwazyjne, dające jednocześnie znakomite efekty. Przykładem może być tutaj  Icoone Laser, czyli urządzenie, które posiada głowice masujące, dostarczające skórze tysiące bodźców mikrostymulacyjnych przy każdym ruchu. Do odmłodzenia skóry nie tylko twarzy, ale również innych partii ciała, świetnie sprawdzają się zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, światła LED czy kwasu mlekowego, a to jedynie kropla w morzu rozwiązań dzięki którym można cofnąć się w czasie.

Aż 85% kobiet zmaga się z tzw. „skórką pomarańczową”

Młodsze, starsze, grubsze, szczuplejsze – problem cellulitu dotyka wiele kobiet, między którymi często nie widać cech wspólnych. Powodem tego jest występowanie trzech rodzajów cellulitu – cellulit wodny, cyrkulacyjny oraz tłuszczowy, z czego tylko ten ostatni jest efektem nadwagi. To, czy zmagamy się z problemem cellulitu zależy wielu różnych czynników takich jak gospodarka hormonalna, krążenie krwi, działanie układu limfatycznego, tryb życia oraz od genetyka. Redukcja cellulitu jest zatem w większości przypadków niezmiernie trudna, a techniki medycyny estetycznej potrafią stawić jej czoła poprzez ujędrnianie skóry, a wszystko po to, byśmy my, kobiety, czuły się piękne!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *