fbpx
Portal o tematyce ogrodniczej – nowinki, wskazówki, porady i wiele więcej! W naszym serwisie znajdziesz pomysły, które pomogą Ci stworzyć Twój ogród marzeń! Zapraszamy do bliższego zapoznania się z treściami! - artykuł seo portal ogrodniczy - http://gardendecor.pl/
Zerust Axxavis HST-10 linkedin opinie minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-301
akcesoria do makijażu hitkobieta.pl opinie Pielęgnacja włosów wymaga odpowiednich środków i przyrządów. W naszym sklepie znajdzie takie produkty Zamawiając akcesoria do makijażu jak cienie, możesz uzyskać rabat na inne produkty. Zapoznaj się z ofertą.      p1 e papieros
Home > DIETA > Tradycyjne polskie smaki czyli mięso z dzika

Tradycyjne polskie smaki czyli mięso z dzika

Dziczyzna najbardziej doceniana była w czasach staropolskich, gdzie nazywano ją królową mięs. Jednak z biegiem czasu zapomnieliśmy, że najzdrowsze i najpyszniejsze mięso to to, które jest w stu procentach ekologiczne i wolne od antybiotyków oraz GMO.

Tradycyjne polskie smaki czyli mięso z dzika

Dziczyznę wyparł dziś drób, wieprzowina czy wołowina. Konsumenci wybierają te kategorie mięs ze względu na ich niską cenę. Dziczyzna wypada w tym zestawieniu drożej. Dzieje się tak dlatego, że dziczyzna jest mięsem całkowicie naturalnym. Mięsa, które sprzedawane są w supermarketach, tak naprawdę składają się w 40% z wody, dlatego ich cena jest dużo niższa.

Mięso z dzika czy mięso z jelenia, jak każde mięso pochodzące ze zwierząt łownych, jest w pełni naturalne. Zwierzęta te żyją na wolności, więc ich dieta opiera się głównie na roślinach leśnych, a nie na paszach pełnych antybiotyków, tak jak w przypadku zwierząt hodowlanych.

Mięso z jelenia lub pyszna kiełbasa z dzika to nie tylko fantastyczny smak oraz cudowny aromat, to również danie pełne makroskładników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Dziczyzna bowiem należy do najzdrowszych mięs, które zamiast szczepionkami przepełnione jest witaminami, pełnowartościowym białkiem oraz żelazem.

Naturalna i pyszna dziczyzna. Sklep, który oferuje nam produkty najlepszej jakości

Pasztet z sarny, który jest idealny na przystawkę, aromatyczna kiełbasa z dzika, a może pyszny gulasz z jelenia? Bez znaczenia, które z tych dań podasz – każde posmakuje Twoim gościom.

Nim jednak zdecydujesz się zakupić dziczyznę, warto dowiedzieć się, gdzie możesz spodziewać się najlepszej jakości wędlin oraz podrobów z dziczyzny.

Aby mięso zostało dopuszczone do sprzedaży, musi zostać przebadane przez lekarza weterynarii – wtedy mamy pewność, że sprzedana nam dziczyzna jest zdrowa. Sklep, który oferuje nam swoje produkty powinien więc posiadać tylko i wyłącznie mięso przebadane. Nie należy kupować mięs, wędlin oraz innych podrobów z dzika z niesprawdzonych źródeł.

Szeroką gamę produktów znajdziesz w sklepie Leśniczówka, zapraszamy!

 

 

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.