fbpx
Home > HOBBY > Taniec towarzyski – jaki rodzaj wybierasz?
szkoła tańca we wrocałwiu

Taniec towarzyski – jaki rodzaj wybierasz?

Taniec jest pojęciem bardzo szerokim, istnieje wiele jego rodzajów. Możesz je wszystkie wytańczyć pod okiem profesjonalnych tancerzy pracujących na co dzień w akademii tańca Agustina Egurroli, znanego tancerza i choreografa. Czego możesz nauczyć się w trakcie zajęć tanecznych w w Egurrola Dance Studio w Warszawie, Łodzi i we Wrocławiu?
Poznasz możliwości swojego ciała, profesjonalni tancerze będą Cię motywować i wspierać, żebyś uwierzył we własne możliwości! Zapraszamy do szkoły tańca we Wrocławiu, której siedziba mieści się w Sky Towerze! Zajęcia prowadzić będą zawodowi tancerze, dzięki odkryjesz, ze taniec jest magiczny!

Taniec nowoczesny

Ten rodzaj tańca jest chyba najbardziej popularny, cechuje się sporym wzięciem wśród osób zapisujących się na zajęcia w szkole tańca prowadzonej przez najbardziej utytułowanych i doświadczonych tancerzy i tancerki w naszym kraju. Taniec nowoczesny to świetny punkt wyjścia do tego, by zacząć swoją przygodę z tego rodzaju aktywnością sceniczną, dzięki czemu szczególnie można polecić go dzieciom i młodzieży marzącym o karierze. Ciężką pracą na zajęciach tanecznych możesz osiągnąć tak wysoki stopień umiejętności, by stać się tancerzem lub tancerką obecnym na wielu znanych imprezach.

Taniec hip-hopowy

Bardzo ostatnio popularny rodzaj tańca, o czym mogą świadczyć liczne grupy taneczne w tym stylu, regularnie pojawiające się na wielu imprezach, a także w programach telewizyjnych lub na klipach video twórców muzyki w tym gatunku. Skomplikowane figury taneczne wymagają wiele wysiłku fizycznego, z tego samego powodu są jednak bardzo dobre dla młodych ludzi pracujących nad swym ciałem. Podobnie jak w przypadku innych stylów tanecznych, także i tutaj najlepsi znajdują się w zespołach, takich jak SWAGG, tworząc profesjonalne show taneczne dla znanych programów telewizyjnych i innych wydarzeń estradowych.

Taniec jazzowy

Uważany powszechnie za bardzo wymagający, ten styl taneczny jest najbardziej zbliżony do baletu. Tancerze i tancerki muszą osiągnąć duży stopień rozciągnięcia całego ciała, bo to właśnie dzięki temu będą mogli występować z lekkością kojarzoną z tańcem jazzowym. Wysiłek włożony w uzyskanie odpowiedniego poziomu z całą pewnością się opłaci, specjaliści zatrudnieni przez Agustina Egurrolę wychowują podopiecznych występujących na największych wydarzeniach muzycznych w kraju i zagranicą.

Poza wymienionymi powyżej stylami tanecznymi, akademia taneczna prowadzi również zajęcia z popularnych dziś form tanecznych, między innymi z takich jak twerk, dance hall czy łączenie tańca z akrobatyką. Szeroka oferta prezentowana przez szkołę sprawia, że bez trudu znajdziesz coś odpowiedniego do indywidualnych potrzeb. Warsztaty tańca prowadzone są w wielu grupach wiekowych, co znacznie ułatwia dokonanie wyboru tych najbardziej właściwych.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Redakcja

Specjaliści ds. Copywritingu. Chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą sfery kobiecej od zdrowia, urody, mody po życie rodzinne i miłość. Tworzymy unikalne treści, które zainteresują każdego czytelnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *